Alfabetische lijst van deelnemers aan de Kunstroute 2017

HomeKunstroute 2017AanmeldenActiviteitenMediaContactDoelstelling

 

Naam Discipline Wijk / Plaats

Bram van Baalen

Schilderen / tekenen

De Elementen

Yolanda Baanen

Keramiek Waterland

Jan Bakker

Diverse disciplines Centrum

Niki Bierling van den Berg

Textiele technieken Simonshaven

Pauline van Bijleveld

Diverse disciplines De Elementen

Els Bleijenberg

Keramiek Maaswijk

Briolet

Sieraden / Edelsmeden Akkers-Voorde

Brugts & Van Dijk

Beeldhouwen Akkers-Voorde

Toos de Bruyn

Keramiek Groenewoud

Centrum voor de Kunsten

Diverse disciplines Centrum

Wendy Fierinck

Schilderen / tekenen

Schiekamp

Fotoclub Spijkcity

Fotografie

Maaswijk

Katarina Galambos

Sieraden / Edelsmeden Maaswijk

Corrie Giltay

Glas Hoogwerf

Gerrit Huisman

Schilderen / tekenen

Vierambachten

Ipse de Bruggen

Diverse disciplines Vierambachten

Wanda Klein

Mozaïek De Elementen

Martin Klopstra

Hout Hoek

Kreek, Wijkvereniging de

Schilderen / tekenen

Akkers-Kreek

Kwast, De

Schilderen / tekenen

Centrum

Nicoline Lancee

Keramiek Hoogwerf

Renate Leijen

Fotografie Maaswijk

Leijen-groep, Renate

Schilderen / tekenen

Maaswijk

Jaïr Maarsen

Schilderen / tekenen

Sterrenkwartier

Maaswijk-Schenkel, Keramiekgroep

Keramiek Maaswijk

Maaswijk-Schenkel, Schildergroep

Schilderen / tekenen

Maaswijk

Tilly Meijer

Fotografie Vogelenzang

 

Naam Discipline Wijk / Plaats

Ria Noordermeer

Diverse disciplines Hoogwerf

Erik Noordhoek

Fotografie Maaswijk

Jan van Noort

Schilderen / tekenen

Hoogwerf

't Oude Raadhuys

Diverse disciplines Centrum

Olga Passchier

Textiele technieken Sterrenkwartier

RAR

Diverse disciplines

Centrum

Netty van Rooijen

Keramiek Hoogwerf

Lesley Sandford

Textiele technieken Simonshaven

Lia Schäfer (en cursisten)

Schilderen / tekenen

Vierambachten

Corrie Smit

Keramiek Akkers-Voorde

Joanna Smolarz

Schilderen / tekenen

nntb

Tammy van der Stelt

Textiele technieken Simonshaven

Wim van der Stelt

Fotografie Simonshaven

Ria van der Touw

Schilderen / tekenen

Schenkel

Meindert van Veen

Diverse disciplines De Elementen

Bert Vernooij

Schilderen / tekenen

Waterland

Kees Weeda

Schilderen / tekenen

Akkers

Ina van Weelde

Keramiek Waterland

Lenie van Well

Brons Vogelenzang

Ingrid Wind

Diverse disciplines Schenkel

Judith van de Wint

Glas

De Elementen

World of Wouda

Diverse disciplines

De Elementen

Herma Wuisman

Schilderen / tekenen

Maaswijk

Esther van Zijl

Keramiek Akkers-Voorde

 

 

HomeKunstroute 2017AanmeldenActiviteitenMediaContactDoelstelling