HomeKunstroute 2019Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling

 

Deelnemers op locatienummer

 

 

Nummer

Naam Discipline Wijk / Plaats

1

Yolanda Baanen

Keramiek Waterland

1

Bert Vernooij

Schilderen/tekenen

Waterland

1

Ina van Weelde

Keramiek Waterland

2

Annelies den Ouden

Diverse disciplines

Waterland

3

Jeanne Veen Schilderen/tekenen Hekelingen

4

Leontine Maasland Diverse disciplines Hekelingen

5

Renate Leijen

Diverse disciplines Maaswijk

5

Teken- en Schildergroep Renate Leijen

Schilderen/tekenen

Maaswijk

6

Arrianne Rijnaard Fotografie Maaswijk

7

Fotoclub Spijkcity

Fotografie Maaswijk

7

Keramiekgroep Maaswijk-Schenkel Keramiek Maaswijk

8

Els & Tom Bleijenberg

Keramiek Maaswijk

8

Katarina Galambos

Sieraden Maaswijk

9

Antje en John de Groot Diverse disciplines Schenkel

10

Adriaan Francis Cortenstaal Schenkel

10

Raph Janssen Diverse disciplines Schenkel

10

Stoofweg Atelier Diverse disciplines Schenkel

11

Camilie van Vliet Diverse disciplines Haven Noord

12

Veronique Etienne Keramiek Hoogwerf

12

Isabelle Gavelle Mozaiek Hoogwerf

12

Corrie Giltay

Glas Hoogwerf

12

Nicoline Lancee

Keramiek Hoogwerf

13

Els van der Giessen Schilderen/tekenen Hoogwerf

14

Kees Weeda Schilderen/tekenen Halfweg

15

Arie Meuldijk Schilderen/tekenen Geervliet

16

Fiona Konings Bloemschikkunst Abbenbroek

16

Esther van Zijl Keramiek Abbenbroek

17

De Beeldenboerderij Diverse disciplines Oudenhoorn

18

Evert Peelen Hout Zuidland

19

Wanda Klein

Mozaïek Zuidland

20

Wim van der Stelt Fotografie Simonshaven

20

Briolet (Saskia Mulder) Sieraden Simonshaven

21

Niki Bierling Textiele technieken Simonshaven

22

Yvonne Brugts & Gerda van Dijk

Beeldhouwen Simonshaven

23

Bea Riksen Keramiek Vogelenzang

23

Sia Windig Fotografie Vogelenzang

24

Kunstenaarsduo Diverse disciplines Vogelenzang

25

Jaïr Maarsen

Schilderen/tekenen

Sterrenkwartier

26

Olga Passchier

Textiele technieken Sterrenkwartier

27

Martin Klopstra

Hout De Hoek

28

Gerrit Huisman Schilderen/tekenen Vier Ambachten

29

Lia Schäfer (en cursisten)

Schilderen/tekenen

Vier Ambachten

30

Jan Bakker

Diverse disciplines Centrum

31

Ria Noordermeer

Diverse disciplines Hoogwerf

31

Jan van Noort

Schilderen/tekenen

Hoogwerf

32

Atelier de Kwast

Schilderen/tekenen

Centrum

33

RAR (Regio Art Rijnmond) Diverse disciplines Centrum

34

Bram van Baalen

Schilderen/tekenen

Centrum

34

Ronald Bagijn Schilderen/tekenen Centrum

34

Jan Remmert Fröling Fotografie Centrum

35

Centrum voor de Kunsten

Diverse disciplines Centrum

36

Anke Nootenboom Textiele technieken Centrum