HomeKunstroute 2019Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling


Kunstcompilatie

Als u op een foto van de onderstaande deelnemers klikt, komt u in hun foto-album op de deelnemerspagina terecht. Deze fotolijst is alfabetisch gerangschikt.

Voor kunstenaars gerangschikt op discipline klik de gewenste kunstvorm: Beeldhouwen - Bloemsierkunst - Cortenstaal - Diverse disciplines/technieken - Fotografie - Glas - Hout - Keramiek - Mozaïek - Schilderen/Tekenen - Sieraden - Textiele technieken

Voor een lijst van kunstenaars gerangschikt op locatienummer klik hier.

 

Baalen, Bram van
(locatienr. 34)

 


Baanen, Yolanda
(locatienr. 1)

Bagijn, Ronald
(locatienr. 34 )

 

 

 

 

 

Bakker, Jan
(locatienr. 30)

Beeldenboerderij, De
(locatienr. 17)

 

 


Bierling, Niki
(locatienr. 22)

Bleijenberg, Els en Tom
(locatienr. 8)

Briolet - Mulder, Saskia
(locatienr. 20)

 

 

 

 

 

Brugts, Yvonne en Van Dijk, Gerda
(locatienr. 22)

Centrum voor de Kunsten
(locatienr. 35)


 

 

 

 

Etienne, Veronique
(locatienr. 12)

Fotoclub Spijkcity
(locatienr. 7)

 

 

 

 

Francis, Adriaan
(locatienr. 10)

 


 

Fröling, Jan Remmert
(locatienr. 34)

 

Galambos, Katarina
(locatienr. 8)

 

 


Gavelle, Isabelle
(locatienr. 12)


Giessen, Els van der
(locatienr. 13)

Giltay, Corrie
(locatienr. 12)

 

 

Groot, Antje en John de
(locatienr. 9)

 

Huisman, Gerrit
(locatienr. 28)

Janssen, Raph
(locatienr. 10)

)

 


Keramiekgroep Maaswijk-Schenkel (locatienr. 7)

Klein, Wanda
(locatienr. 19)

 

 

 

Klopstra, Martin
(locatienr. 27)

Konings, Fiona
(locatienr. 16)

 


Kunstenaarsduo
(locatienr. 24)

Kwast, De
(locatienr. 32)

Lancee, Nicoline
(locatienr. 12)

 

 



Leijen groep
(locatienr. 5)

Leijen, Renate
(locatienr. 5)

 

 

 

 

 

Maarsen, Jaïr
(locatienr. 25)

 

 

 

Maasland, Leontine
(locatienr. 4)

 

 

 

 

 

Meuldijk, Arie
(locatienr. 15)

 

 

Noordermeer, Ria
(locatienr. 31)

 

 


Noort, Jan van
(locatienr. 31)

 

Nootenboom, Anke
(locatienr. 36)

 

Ouden, Annelies den
(locatienr. 2)

 

 

 

Passchier, Olga
(locatienr. 26)

 

 

Peelen, Evert
(locatienr. 18)

 

 

 

RAR
(locatienr. 33)

Rijnaard, Arrianne
(locatienr. 6)

 

 


Riksen, Bea
(locatienr. 23)

 

Schäfer, Lia en cursisten
(locatienr. 29)

 

 

Stelt, Wim van der
(locatienr. 20)

Stoofweg, Atelier
(locatienr. 10)

Veen, Jeanne
(locatienr. 3)

Vernooij, Bert
(locatienr. 1)

 

 

Vliet, Camilie van
(locatienr. 11)

Weeda, Kees
(locatienr. 14)

Weelde, Ina van
(locatienr. 1)

Windig, Sia
(locatienr. 23)

Zijl, Esther van
(locatienr. 16)

 

 

 

 

Voor een lijst van kunstenaars op locatienummer klik hier.

Het weekblad Groot Nissewaard publiceert regelmatig informatie over de deelnemers aan de Kunstroute. Klik op Foto's.

 

HomeKunstroute 2019Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling